e-mail: svatba@mlyndavidkov.cz

telefon GSM: +420 777 717 131

leták ke stažení

kde nás najdete

Svatba na Mlýně Facebook page

Svatební menu

Svatební menu může mít mnoho podob, záleží jen na Vás, pro jakou z nich se rozhodnete.

Klasická česká svatební hostina je většinou servírovaná a sestává z knedlíčkové polévky, případně šunkové rolky a vynikající domácí svíčkové.  Vhodné pro milovníky tradic a svatby s hojným počtem babiček, dědečků a tetiček.

Jiné formy servírovaných obědů je možno vždy dohodnout přímo s naší šéfkuchařkou, od různých úprav mas a kombinací příloh přes vegetariánské menu až po speciální požadavky například italské či španělské kuchyně.

Pro větší svatby, zejména s velkým podílem mladých lidí, je vhodné použít svatební rautové menu, sestávající například převážně z grilovaných mas či zeleniny případně v kombinaci se servírovaným menu pro užší rodinný kruh. Svatební raut je oblíbený především u mladých párů.

Bohatý raut je v obou případech vhodný pro servírování první či druhé večeře, respektive jej lze dle dohody doplňovat průběžně v různých obměnách po celé odpoledne a večer.

Krájení dortu je velká událost a atrakce pro všechny svatebčany. Naše dostatečně velké chladnice zajistí, že i v letním období je budete mít k dispozici v kompaktním stavu, takové jak mají být. Pomůžeme Vám i s přípravou či nabalením výslužky.

Mlýn Davídkov proslul svoji vinotékou i řízenými degustacemi, ať již jde o česká a moravská vína (Zdeněk Mlýnek, Dolní Dunajovice) či nabídku zahraničních vinařů (DOLC, Slovinsko).

Nápoje pro svatební oslavu jsou vždy domlouvány individuálně s ohledem na strukturu svatebních hostů a představy novomanželů. Výhodou svatby na mlýně je velká flexibilita ať již jde o typ nápojů a způsob servírování či o využití vlastních vzorků.

Všechny podrobnosti je nejlepší dohodnout s námi na tlf +420 777 717 131 nebo optimálně přímo při návštěvě mlýna. Rádi Vám připravíme vzor svatebního menu.