e-mail: svatba@mlyndavidkov.cz

telefon GSM: +420 777 717 131

leták ke stažení

kde nás najdete

Svatba na Mlýně Facebook page

Svatební zábava

Prostory v areálu Mlýna Davídkov si můžete vybírat podle počtu Vašich svatebních hostů či podle ročního období, ale hlavně podle své představy o typu oslavy. Toužíte-li po svatbě jinak vybrat si můžete z široké nabídky prostor. Ve všech prostorách je připraveno místo pro umístění živé hudby na svatbu (až šestičlenná kapela) a taneční parket. Zábava na svatbě není nijak omezená. Místo pro svou svatbu si vyberete sami.

 

Kapacita cca 45 osob (až 70 osob při využití ochozu)

K dispozici máte základní prostor historické krčmy „MLÝNICE“ s velkým kamenným krbem. Prostor je vhodný pro menší svatby, komornější prostředí s historickou atmosférou. Výhodou je úplná izolace od okolního světa bez časového omezení provozu.

 

Kapacita cca 25 osob

Možnost samostatného prostoru na úrovni ochozu například pro separátní zábavu jiných věkových kategorií (děti, senioři)

 

Kapacita cca 40 - 200 osob

Pro větší svatby (nad 40 osob) je využíván multifunkční sál „STODOLA“ s kapacitou až 200 svatebčanů, vynikající akustikou a rustikální atmosférou. Sál je využíván zejména na letní svatby, převážně v kombinaci s venkovními prostory.

 

Kapacita cca 40 osob

Pro separátní rodinný servírovaný oběd je využívána také kamenná krytá terasa, většinou v kombinaci s venkovním rautem pro ostatní svatebčany.

 

Kapacita až 200 osob

V rámci letních svateb je významně využíván celý dvůr mlýna k posezení na trávě či na venkovních lavičkách. Zpravidla zde probíhá také venkovní grilování masa a zeleniny či opékání kýty či selátka.