e-mail: svatba@mlyndavidkov.cz

telefon GSM: +420 777 717 131

leták ke stažení

kde nás najdete

Svatba na Mlýně Facebook page

Svatební obřad

Svatební obřad můžete mít přímo na mlýně, zajistíme Vám výzdobu a dohodneme termín s matrikou či odpovídajícím knězem. I volba konkrétního místa je poměrně široká a záleží zcela na Vašich představách.

Svatba venku v přírodě láká každého romantika. Obřad na hladině romantického mlýnského rybníka je zřejmě nejoblíbenější. Svatební hosté stojí na břehu pod košatými staletými stromy, hudba zní z rybářské bašta a samotný obřad probíhá na plovoucím ozdobeném molu. Toto Vám zaručí, že nejkrásnější svatba bude bezpochyby ta Vaše.

Velmi oblíbený je i sluneční svatební obřad venku na zahradě na krátce střiženém trávníku mlýnského dvora s klasickou svatební slavobránou. V případě nepřízně počasí možno využít i venkovní altán či kamenné podloubí mlýna.

Vnitřní obřad v historické kamenné mlýnici u praskajícího krbu se hodí pro menší svatby a zejména v pozimních a zimních měsících navozuje nezapomenutelnou atmosféru.

V jarních a letních měsících je možno pro menší svatby na obřad využít i terasu nad podloubím mlýna. V podstatě lze využít na svatební obřady jakýkoliv prostor, který zajistí dostatečnou vážnost oddávaným i oddávajícím, ale hlavně celému Vašemu slavnostnímu obřadu. Mlýn Davídkov Vám pomůže, aby z Vašeho dne byla perfektní svatba.

Nyní Vám nabízíme s výraznou slevou volné víkendové termíny pro uspořádání Vaší svatby v dubnu a v květnu a také volné termíny v létě ve všední dny.